İşte Akhisar Ticaret Borsası Yeni Başkanı

Bugün yapılan Akhisar Ticaret Borsası (ATB) seçimlerinde 377 kayıtlı üyenin 343’ü oy kullandı

İşte Akhisar Ticaret Borsası Yeni Başkanı

Akhisarpress.com - Bugün yapılan Akhisar Ticaret Borsası (ATB) seçimlerinde 377 kayıtlı üyenin 343’ü oy kullandı.


4 yılda bir yapılan Ticaret Borsası seçimlerinde yeni aday olan Alper Alhat’ın listesi 172 oy alarak başkanlık koltuğuna oturdu.


1 dönemdir mevcut başkanlık yapan başkan Emin Demirci ise 170 oy alarak 2 oy farkla seçimi kaybetti.


İlçe seçim kurulu yetkilisinin açıkladığı bilgiye göre 343 üyenin kullandığı seçimde 1 oy geçersiz sayıldı.

Eski başkan Eminde Demirci; seçim sonrasında Akhisar'ın kazandığını belirterek yeni seçilen,Alper Alhat'ı tebrik etti.


Alper Alhat basın mensuplarına yaptığı açıklamada öncelikle herkese gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim, Akhisar’da ilk defa yoğun katılımlı bir seçim geçirdik.


Ama en önemli olan şey inanınca bazı şeylerin olduğunu görüyoruz. Akhisar’da önümüzdeki aylarda yüksek katılımlı toplantılar yapılacak. Bunu biz kazanmadık Akhisar kazandı. Hiç kimsenin birbirine kırgınlığı olmadan seçimi atlatmak istedik. Bundan sonra Akhisar için neler yapacağımıza bakacağız diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber