Haluk Levent, "Sende Paylaş" kampanyasına destek verdi

Akhisar Genç İş Adamları (AKGİAD) sekreteri ayrıca Halk ve İlişkiler sorumlucu Arzu Budak, ünlü sanatçı Haluk Levent ile konser öncesi görüşerek başlatmış oldukları “Sende Paylaş” projesi için destek istedi.

Haluk Levent, "Sende Paylaş" kampanyasına destek verdi

Projenin tüm detaylarını ünlü sanatçı Haluk Levent ile paylaşan Budak, bunun çok ciddi bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu ve Akhisar halkının bu projeye sahip çıkması gerektiğini dile getirdi. Şuana kadar belli bir kesimden destek aldıklarının altını çizerek ünlü sanatçıdan proje için destek istedi. 

Sende Paylaş” projesi ile ilgili ünlü sanatçı Haluk Levent; “Hayata geçirdiğiniz bu proje gerçekten çok değerli. Gelecek olan nesiller ne kadar çok kitap okurlarsa o kadar sağlam bir geleceğimiz olur. Bu projede öncelikle sivil toplum örgütleri sizler ile birlikte hareket etmelidir. Halk sizlerin azmini gördüğü takdirde daha fazla destek olmaya çalışacaktır. Dolayısıyla birlikten her zaman kuvvet doğar, yeni nesiller için hepimiz el ele verip bu örnek alınması gereken projeyi desteklemeliyiz. Bende bu projeye katkı sağlamaktan mutlu oldum” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber