Gülbeyaz-ı Ziyafet, Basın Bayramını İftarla Kutladı

24 Temmuz Sansürün kaldırılması ve Basın Bayramı nedeni ile Akhisar Gülbeyaz-ı

Gülbeyaz-ı Ziyafet, Basın Bayramını İftarla Kutladı

Akhisarpress.com - 24 Temmuz Sansürün kaldırılması ve Basın Bayramı nedeni ile Akhisar GülbeyazZiyafet Restoran işletmecisi Şaban Taşkıran, Akhisarlı yerel basın mensuplarına iftar yemeği düzenledi.

Akhisar’daki bütün Yerel Basın Mensuplarının bir araya geldiği iftar yemeğinde Basın Bayramını kutlayan İşletmeci Şaban Taşkıran, Basının toplumdaki önemine değinerek, “ Basın bir toplumun, bir milletin hatta bütün dünyanın gözü ve kulağıdır. Siz değerli basın mensupları da bizler için çok önemlisiniz. Basın bayramınızı kutlar hepinize mesleğinizde başarılar dilerim.” diye konuştu.

Yemek öncesinde Akhisarlı basın mensupları adına Kenan Molla ve Mehmet Barlık, Gülbeyaz-ı Ziyafet işletmecisi Şaban Taşkıran'a çiçek takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber