Duayen gazeteci Akyüz, minik öğrencilerle buluştu

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Akhisar’da görev yapan gazeteciler arasında en kıdemli olan Haldun Akyüz sohbet için gittiği  Akhisar Koleji Ana Okulu öğrencileri tarafından  soru yağmuruna tuttular. Minik öğrenciler, Haldun Akyüz’ün basketbol ve futbol fotoğraf çekmek için kullandığı yelekleri giymek ve fotoğraf çekmek için adeta yarıştılar.

Duayen gazeteci Akyüz, minik öğrencilerle buluştu

Akhisar ilk özel okulu olan Akhisar Koleji  Ana Okulunda 5 sınıfta  74 öğrenci bulunuyor. Ana Okulu Müdürü  Burcu Barutçuoğlu ve öğretmenler Havva Güde, Sinem Fidan, Ebru Yapıcı, Fatma Gürkan, Gizem Germenoğlu, Selin Başaran, Şahika Gönültaş, Zeynep Ev, Özge Hacıoğlu ve yardımcı personel Havva Siner ile birlikte  4-5-6 yaş gurubu öğrenciler gün boyu program dahilinde eğitim  görüyorlar.

50  yıllık gazeteci Haldun Akyüz  tüm öğrenciler ile tek tek tanıştıktan sonra, onlara, gazetecilerin kimler olduğunu, ve halkın sesi olmalarını onların anlayacağı bir dille anlatması sonrası miniklerin  sorularını cevaplandırmaya çalıştı. Öğretmenlerinin yardımı ile Haldun Akyüz’ün basketbol ve futbol fotoğraf çekerken giydiği yelekleri giydiler. Fotoğraf  makinesi ile  fotoğraf çekmek için yarıştılar.

Bir saatlik sohbetten sonra Ana Okulu müdürü Burcu Barutçuoğlu Haldun Akyüz’ü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle, ve davete katıldığı için  çiçek verdi.
 

l

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahtı kara
Bahtı kara - 1 yıl Önce

Gazeteciler gününüz kutlu Akhisarpress.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber