Dr. Tarık Sarı İlköğretim Kurumunun Kalbi Çanakkale'deydi

Dr. A. Tarık Sarı İ.Ö.K. bu yıl 101. yıl dönümü olan Çanakkale Şehitlerini ve tüm şehitlerimizi rahmetle andı.

Dr. Tarık Sarı İlköğretim Kurumunun Kalbi Çanakkale'deydi

 Dr. A. Tarık Sarı İ.Ö.K. bu yıl 101. yıl dönümü olan Çanakkale Şehitlerini ve tüm şehitlerimizi rahmetle andı. Okul öğrencilerinin hazırladığı program izleyicileri duygulandırdı. Okulda açılan “Mini Çanakkale Müzesi” ziyaretçilerin ilgisini ve beğenisini topladı.

Akhisar Sağlık Eğitim ve Kültür Vakfı (AK-SEK) tarafından hazırlanan “57. Alay Çorbası” öğrenci ve velilerimize ikram edilerek ecdadımızın o günlerde çektiği sıkıntılar ve bu vatanı bize hangi şartlarda yaşayıp emanet ettiği duygusu öğrencilerin dünyasına taşındı.

Okul Müdürü Mustafa KÖKASLAN 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü’nün 101. yıldönümü  nedeni ile anma ve kutlama programında emeği geçen idareci, öğretmen, veli ve AK-SEK Vakfı’na teşekkür etti. 


Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber