Cesedin Bulunduğu Yere Gittiler

Akhisar’da dün zeytinlik içindeki bir barakada yakışmış olarak bulunan kadın cesedinin ardından 8 Mart Kadın Dayanışma Grubu üyeleri hemen olay yerine gitti.

Cesedin Bulunduğu Yere Gittiler

 Akhisar’da dün zeytinlik içindeki bir barakada yakışmış olarak bulunan kadın cesedinin ardından 8 Mart Kadın Dayanışma Grubu üyeleri hemen olay yerine gitti.

Cumhuriyet Mahallesi 270 sokak üzerindeki Su yolu Mezarlığı Mevkii'nde bulunan zeytinlik içindeki barakada, bugün saat 11.00 sıralarında, yakılmış bir kadın cesedi bulundu. Cesedi bulan zeytinliğin sahibinin ihbarı üzerine polis harekete geçti. Cinayet bürosu dedektifleri ile olay yeri inceleme ekipleri, barakada ve çevresinde delil aramaya başladı. Polis, cesedi bulan zeytinliğin sahibinin ifadesine de başvurdu. Ölen kişinin kimliği ile katil ya da katillerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Olayın ardından hemen olay yerine giden 8 Mart Kadın Dayanışma Grubu üyeleri “Nerede ve nasıl olursa olsun kadına yönelik her türlü baskı ve şiddetin önlenmesi için mücadele edeceğiz. Kadın cinayetlerinin tüm kadınlarımızla duyarlı erkeklerle birlikte mücadele ederek, durduracağımızı yeniden öfke ile haykırıyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2015, 02:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
meraktan
meraktan - 6 yıl Önce

Gidip napmislar acaba?

halil
halil - 6 yıl Önce

olayı kesin çözmüşlerdir...

acayip
acayip - 6 yıl Önce

komedi bir durum ya hiç güleceğim yoktu niye gittiler ki?

hasan
hasan - 6 yıl Önce

ha kadınlara olmasın ama erkeklere olabilir ya bu kadar feminen olmayın kocanız yok mu sizin kadınlara olmasın diyeceğine hiç kimseye birşey olmasın de de azıcık takdir topla ya siz neden dernek oldunuz kuzum ? gelir mi var nedir ? ne işe yararsınız+ ?

Karaoğlan
Karaoğlan - 6 yıl Önce

Yorumunuz sitemiz kurallarına uymadığı, hakaret ve rencide edici olduğundan dolayı yayınlanmamıştır. Lütfen daha dikkatli bir yorum yapınız.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber