Cansuyu ihtiyaç sahibi ailelerin yanında

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Manisa Akhisar´da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

Cansuyu ihtiyaç sahibi ailelerin yanında

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Manisa Akhisar´da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

Genel merkezi Ankara´da bulunan Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Manisa Akhisar´da ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyor. 

Ramazan dolayısıyla ihtiyaç sahibi aileler tespit edilerek ihtiyaç kolilerinin Manisa merkez ve ilçelerine dağıtımının yapıldığı belirten Manisa Cansuyu temsilcisi Fatih Akova gıda kolisi tesliminde yaptığı açıklamada, “Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak 2005 yılından bu yana ihtiyaç sahibi ailelerin tespiti ve ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalar yürütmekteyiz. Ankara´da genel merkezi bulunan derneğimiz dünyanın dört bir tarafında çeşitli faaliyetlerle icraatlarını devam ettirmektedir. Bu yılda yine Ramazan dolayısıyla  temsilciliklerimiz tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolilerini teslim ettik ve etmeye de devam ediyoruz. 

Bağışçılarımızın bize verdiği gıdalar ve destekler sayesinde gıda kolilerini muhtaçlara ulaştırdık. Muhtaçlara yardım konusundaki kriterlerimiz gerçek ihtiyaç sahibi olması bizim için en önemli şey.  Gerçek muhtaç sahibi kapı kapı dolaşıp da başvuru yapamıyor, dışarıya isteyemiyor,  eğer sizlerinde çevresinde  bildiğiniz tanıdığınız bu şekilde muhtaç olduğunu kanaat ettiğiniz insanlar varsa bunları mutlaka bize ulaştırın sizin sayenizde gerçek muhtacı daha hızlı bulmuş olacağız. Bağışçılarımızın destekleri ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin ihtiyaçlarını gönüllü olarak bizde seve seve yapıyoruz. Hayırsever bağışçılarımız bizlere veya ilçe temsilciliklerimize fitre zekât fikir ve öşürlerini ulaştırarak bizlere destek olabilirler ” dedi. Cansuyu derneğinin Akhisar temsilcisi olan ve aynı zamanda Gazeteci Erhan Çelik daha önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerine gıda kolilerini teslim etti. Gıda kolilerinin tesliminde Cansuyu derneğinin Akhisar temsilcisi Erhan Çelik de bu gıda kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ankara genel  merkezimizin ve Manisa  Cansuyu il temsilcimiz Fatih Akova tarafından  Covid – 19  virüsü sebebiyle  ve Ramazan dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelerin yanlarında olmaya çalışıyoruz. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V.); ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ sözünü rehber edinerek çıktığımız bu yolda 1 yıldan bu yana çok sayıda ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını gidermek konusunda elimizden geldiğince çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz. Cansuyu derneği olarak ben değil biz olalım bir olalım diyerek karnı aç bir evlâdımızı karnı aç ihtiyaç sahibi ailemiz kalmasın diyerek ve  paylaştıkça daha da büyüyeceğimizi ümit ederek  bütün katkı sağlayanlara Genel Merkezimize Manisa temsilcimiz Fatih Akova´ya  emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber