Bu Manzara Akhisar'a Yakışmıyor!

Bank Asya 1. Liginde zirve mücadelesi veren futbol takımının, Basketbol 2. ligde mücadele eden basketbol takımının müsabaka yaptıkları stat ve spor salonun etrafı adeta çöplük gibi.

Bu Manzara Akhisar'a Yakışmıyor!

 

Haber Merkezi

 

Bank Asya 1. Liginde zirve mücadelesi veren  futbol takımının, Basketbol 2. ligde mücadele  eden basketbol takımının müsabaka yaptıkları stat ve spor salonun etrafı adeta çöplük gibi. Açık tribününü dış duvarlarının sıvalarının dökülmesinin yanında, spor salonunun duvarları önüne gelen kendini bilmezler tarafından rengarenk boyalarla yazılan ipe sapa gelmez  kelimelerle dolu.


Şehir stadının içi ve zemini ne kadar düzenli ve örnek gösterilirken, çevresi de o kadar çirkinliklerle dolu. Çöp bidonları pislik içinde. Bir köşesi Taksi durağı olarak kullanılıyor. Belediye Sarayının tam karşısında çam ağaçlarının altı çöp ve  kırık şişelerle dolu. Spor salonunun önü köy dolmuşları, ve köy kahvehanesi gibi kullanılırken, arka tarafı tam anlamı ile bir felaket. Salonun dış duvarlarına kim ne isterse yazılmış.


Özellikle deplasmana gelen takım taraftarlarına karşı Akhisar örnek olması gereken bu yerlerin her zaman kontrol edilmesini söyleyen semt sakinleri, “Belediyemizin hemen yanında. Yetkiler burasını görmüyorlar mı ? Görüntü kirliliğinin bir an önce giderilmesi başta gelen konuklarımıza karşı görev olmalıdır.” diyorlar.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber