Bu kadar da olmaz denen görüntü !

Türkiye’de araç sayısının çok fazla olduğu ilçelerden birisi olan Akhisar’da her gün park sorunu artıyor.

Bu kadar da olmaz denen görüntü !

 Türkiye’de araç sayısının çok fazla olduğu ilçelerden birisi olan Akhisar’da her gün park sorunu artıyor.

Bugün Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi acil servisi önünde bulunan Ambulans Park yerine park eden at arabası da görenleri şaşkına çevirdi. 112 Acil Servis Ambulansına ayrılan ve çevresinde uyarıcı levhalar olmasına rağmen, araçlarını ambulans aracının yerine park edenlerin yanına bir yenisi olan at arabası da eklendi. 

Bazı vatandaşların bu duyarsızlıkları hem ambulans görevlilerini, emniyet görevlilerini, hem de acil servis görevlilerini sıkıntıya sokuyor.

Gün içinde Akhisar ve çevre ilçelerde meydana gelen kaza ve acil müdahalelerin yapıldığı Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi yoğun bir şekilde giriş çıkış oluyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 18:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Acil
Acil - 6 yıl Önce

Ancak kendi başımıza gelince anlıyoruz. .. oranın sıkıntısını. ... Duyarsız insanlar oldukça böyle fotoğraflar görmeye devam edicez. .

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber