Boşnak ve Ekibi Saadet'te

ATSO başkanlık seçimleri için çalışmalarını sürdüren Erol Boşnak ekibiyle birlikte Saadet Partisini ziyaret etti.

Boşnak ve Ekibi Saadet'te

ATSO başkanlık seçimleri için çalışmalarını sürdüren Erol Boşnak ekibiyle birlikte Saadet Partisini ziyaret etti.


İlçe Başkanı Fikret Aysu tarafından kapıda karşılanan Erol Boşnak ve ekibi seçim çalışmaları çerçevesinde tüm sivil toplum örgütlerini ve siyasi partileri ziyaret ettiklerini söyledi.


Erol Boşnak; ‘‘Akhisar’ın en büyük sivil toplum örgütü olan ATSO’ya arkadaşlarım ile birlikte adayız, amacımız odanın hizmet kalitesini yükseltmek. Yeterli tecrübe ve birikime sahibiz, genç arkadaşlarımla ekibi oluşturarak yeni bir anlayışla yola çıktık. Ortak akla ve istişareye inanıyoruz. Ben yerine bizi koyan atılımcı ve yenilikçi bir ekibiz’’ dedi.


Başkan Fikret Aysu ise yaptığı konuşmada; ‘‘Bu ziyaretten son derece memnun kaldık, Erol Boşnak kardeşimizi uzun yıllardır tanıyoruz. Erol Boşnak kardeşimize ve ekibine başarılar dileriz’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber