Başbakan Davutoğlu, Emniyet Binasını Açacak

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 25 Mart Cuma günü Manisa'ya gelecek.

Başbakan Davutoğlu, Emniyet Binasını Açacak

 AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 25 Mart Cuma günü Manisa'ya gelecek. Cuma namazını kentte kılacak Davutoğlu, kısa bir esnaf gezisi yapacak.

Ardından Muradiye Mahallesi'nde yeni yapılan 5 bin kişilik spor salonunda, saat 14:30 da  düzenlenecek toplu açılış törenine katılacak. Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nün yeni binası ve yaklaşık 30 milyon liraya alt yapısı tamamlanan Spil Milli Parkı ile ikisi ilkokul ve biri ortaokul olmak üzere üç okulun, Gördes Maliye Binası'nın, Kırkağaç İzcilik ve Gençlik Kampı'nın, Selendi Spor Salonu'nun, Manisa SGK İl Müdürlüğü'nün yeni binasının, 5 bin kişilik Muradiye Spor Salonu'nun,  Akhisar Emniyet Müdürlüğü Binasının,Turgutlu Yıldırım Beyazıt Spor Salonu'nun, Turgutlu Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezi'nin,İki  yurt binasının, Ahmetli, Sarıgöl, Alaşehir, Demirci ve Köprübaşı ilçelerde yapılan halı ve futbol sahalarının toplu açılışını yapacak.

Toplu açılış töreninin ardından AK Parti Manisa İl Başkanlığı'nı ziyaret etmesi beklenen Başbakan Davutoğlu'nun ziyareti hakkında Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit Teşkilat mensuplarına bilgi verdi.

Başkan'ı İsmail Hakkı Şenyiğit ;Genel Başkan'ımız Ve Başbakan'ımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU 1 Kasım Seçimlerinden Sonra ilk kez bir dizi açılış için Manisa'mızı Şereflendiriyor. Program Çerçevesinde Akhisar Emniyet Müdürlüğü Binamızda açılacak Teşkilatımız tüm mensupları ile Cuma günü kendisini karşılamak için hazır.Davetimiz Akhisar Özelinde tüm Manisalılarımıza. Cuma günün saat 13:00-13:30 arası Yeni Belediye önünden araçlarımız kalkacaktır tüm gönüldaşlarımız davetlidir.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 14:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yağmur damlası
Yağmur damlası - 5 yıl Önce

Stadı ve Gençlik merkezinide açacakmı?

Yağmur damlası
Yağmur damlası - 5 yıl Önce

Stadı ve Gençlik merkezinide açacakmı?

basri üstek
basri üstek - 5 yıl Önce

memleketimize gurur verir buyursun gelsin

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber