Anadolu Lisesi Kermesine Tüm Vatandaşları Bekliyor

Akhisar Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği ve okul yönetimi Akhisar Anadolu Lisesi okulun ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2. Nakliye Caddesi (chi ayakkabı mağazası yanı) üzerinde açıldı.

Anadolu Lisesi Kermesine Tüm Vatandaşları Bekliyor
Akhisar Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği ve okul yönetimi Akhisar Anadolu Lisesi okulun ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla  2. Nakliye Caddesi (chi ayakkabı mağazası yanı) üzerinde açıldı. 

 
Kermes ile ilgili olarak bilgi veren Akhisar Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Aysel Aysen Sengel , “Okul Aile Birliği Olarak, Okulun eksik olan ihtiyaçlarını karşılamak için bu kermesi düzenledik. 5 gün boyunca öğrenci velilerimizin evlerinde yaptıkları yiyecekleri okulumuzda öğrencilerimize ve gelen misafirlerimize satıyoruz.” dedi.

 
Okul Müdürü Ceyhun Fidan ise, eksiklikleri tamamlamak ve okul bitçesine katkı sağlamak amacıyla bu kermesi düzenlediklerini söyledi. 
 

Fidan, "Eksiklikleri tamamlamak için ekonomik amaçlı bir etkinlik düzenledik. Veli, öğretmen ve öğrenci iş birliği ile düzenlenen kermeste, yiyecekleri satarak azda olsa okulumuza ekonomik bir girdi sağladık." dedi. 


5 gün açık olacak kermeste Okul Aile Birliği Başkanı Aysen Sengel, Sevil İpçen, Gülsüm Gül, Selda Danabaş, Müdür Ceyhun Fidan, Müdür yardımcısı Jale Balbaş Öğretmenler Oya Önal, Fatma Döndürür, öğretmenler, öğrenciler ve veliler görev alırken kermesten toplanan gelir, okulun ihtiyaçlarında kullanacak.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber