Alhat, “Yardımlaşmaktan vazgeçersek insanlık yok olur”

Akhisar Yardımseverler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nursen İzmirlioğlu, Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat’a destekleri nedeniyle teşekkür plaketi verdi.

Alhat, “Yardımlaşmaktan vazgeçersek insanlık yok olur”

Akhisar Yardımseverler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nursen İzmirlioğlu, Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat’a destekleri nedeniyle teşekkür plaketi verdi. Alhat, “Asıl teşekkür etmesi gereken bizleriz. İnsan olmanın güzel özelliklerini barındıran tüm yardımseverlerimize gönülden teşekkür ederiz” dedi.

Akhisar Yardımseverler Derneği Başkanı İzmirlioğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Pervin Merde, Güner Kara ve Halime Orhon dün Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat’ı ziyaret etti. Akhisar Ticaret Borsası tarafından restorasyonu yapılan tarihi Donbaycıoğlu Hanı’ndaki buluşmada Meclis Başkan Yardımcıları Ahmet Güngör ve Kazım Ertürk ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şerif Şerifoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kemahlı da hazır bulundu.

Akhisar Yardımseverler Derneği Başkanı İzmirlioğlu, Alhat’a hem derneğe hem de Akhisar’a olan destekleri nedeniyle plaket verdi. İzmirlioğlu, “Projelerimizde bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz” dedi. Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alhat ise yardımseverliğin çok özel olduğu kadar içten gelen bir duygu olduğunu belirterek, “Yardımlaşma ve dayanışma, bir toplumun gelişmesi için en güzel vesiledir. Eğer insanlar yardımlaşmaktan vazgeçerse insanlık yok olur. Bu kadar önemli bir konu, bu kadar can alıcı bir davranıştır. İşte bu yüzden asıl teşekkür etmesi gerekenler bizleriz. Çünkü sizler bunu görev bilip, planlı ve programlı biçimde yürütüyorsunuz. İnsan olmanın güzel özelliklerini barındıran tüm yardımseverlerimize gönülden teşekkür ederiz” diye konuştu. 
  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber