Akhisarspor İçin Marş Hazırladılar, İşte Akigo Marşı

Akhisar Belediyespor’un Bank Asya 1. Liginde şampiyon olarak Süper Lig’e yükselerek, tüm Akhisar’da büyük coşkuya sebep olmuştu.

Akhisarspor İçin Marş Hazırladılar, İşte Akigo Marşı

 

Akhisar Belediyespor’un Bank Asya 1. Liginde şampiyon olarak Süper Lig’e yükselerek, tüm Akhisar’da büyük coşkuya sebep olmuştu. Akhisar’ın taraftarlarından Türkiye Sirki’nin sahibi Ulaş Cankurt’un sözlerini yazdığı marş Akhisarspor Taraftarlar Derneği’nden de ilgi gördü. 


Ulaş Cankurt; “Sözlerini arkadaşlarımız ile yazdık. Türkiye Sirki’nin hediyesi olarak İstanbul’da profesyonel stüdyo ortamında hazırlandı. Kullanılan müziğin tüm yasal hakları müzik sahibinin bilgisi ve yasal izni alındı. Bu parça Akhisar halkını ve taraftarlarını coşturması için hazırlanmıştır. Daha yeni hazırlanan bu şarkı şuanda bile birçok Akhisarlının arabasında çalmaktadır. Buna sahiplenmek bizim için gurur vericidir.” Dedi.

 

ÖZEL HABERİşte Akigo Marşı ile Akhisarpress

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber