Akhisarlı Şoförler Eğitimden Geçti

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’daki şehir içi denetimli halk otobüsleri şoför ve araç sürücülerine yönelik eğitim düzenledi.

Akhisarlı Şoförler Eğitimden Geçti

Sürücü-yolcu ilişkileri, iletişim, trafik, kamu mevzuatı gibi eğitimlerin verildiği sürücülere, Büyükşehir Belediyesi’nin prensipleri ile vizyon ve misyonu da anlatıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, toplu taşımada vatandaşlara daha kaliteli hizmet vermek için ulaşımda görev alan şoförlere eğitim vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Akhisar şehir içi denetimli halk otobüsleri şoförlerine ve araç sahiplerine yönelik eğitim gerçekleştirildi. Eğitim programına Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Akhisar Şoförler Odası Başkanı Halil İbrahim Doğan, Şehiriçi Trafik Ekipler Amiri Yusuf Selvi ve Şehiriçi Denetimli Halk Otobüsü Kooperatif Başkanı Fethi Tunç katıldı. Büyükşehir Belediyesi Akhisar Ulaşım Sorumlusu Mustafa Çetin’in sunumuyla gerçekleştirilen eğitimde, sürücülere sürücü-yolcu ilişkisi, iletişim, trafik ve mevzuat konularında bilgiler verildi. Eğitimin önemine dikkat çeken Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda, her alanda en iyi hizmeti Akhisarlı hemşerilerimize sunmak için çabalıyoruz” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber