Akhisar'daki deprem vatandaşı yataktan düşürdü

Akhisar'ın Sazoba Köyü merkezli geçtiğimiz Cuma günü saat 23.33 sıralarında meydana

Akhisar'daki deprem vatandaşı yataktan düşürdü

Akhisarpress.com/ÖZEL - Akhisar'ın Sazoba Köyü merkezli geçtiğimiz Cuma günü saat 23.33 sıralarında meydana gelen 3.7 büyüklüğündeki depremde bazı vatandaşlar yataklarından düştü.

Konu ile ilgili Akhisarpress.com'a açıklamalarda bulunan Sazoba Köyü Muhtarı İsmail Muçan; "Depremin etkisi yerden geldi. Ben o sırada yatıyordum. Saniyeler sürmesine rağmen, o kadar etkili bir sarsıntı geçirdik ki kapılar pencerelerden inanılmaz sesler geldi. Bazı vatandaşlarımızın şok geçirdiği ve dışarıda beklediği de oldu. Sonra yaptığımız araştırmada herhangi bir yıkım veya kayıp olmadığını öğrendik. Allah bir daha böyle bir an yaşatmasın" diye konuştu.

Edinilen bilgiye göre yataklarında uyuyan vatandaşlar şiddetli depremin etkisiyle yataklarından bile düştükleri, o an ki korku ile hemen dışarıya çıktıkları da öğrenildi.

Diğer yandan Cumartesi günü gece saat 03.15'te yine hafif şiddette tekrar deprem meydana geldiği de öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber