Akhisar’da karısını tüfekle öldürdü!

Akhisar’da iki çocuk annesi 31 yaşındaki N.N., kocası 36 yaşındaki A.N. tarafından yaşadıkları evde kafasından vurularak öldürüldü.

Akhisar’da karısını tüfekle öldürdü!

Akhisar’da iki çocuk annesi 31 yaşındaki N.N., kocası 36 yaşındaki A.N. tarafından yaşadıkları evde kafasından vurularak öldürüldü.

Kadın cinayeti, bu akşam saat 22.00 sıralarında ReşatbeyMahallesi 190 sokak üzerinde bir müstakil evde meydanageldi. Edinilen bilgiye göre henüz nedeni belli olmayan bir konu üzerinde tartışan çiftin kavgası büyüyünce A.N. evinde bulunan ruhsatsız tek kırma tüfekle eşi N.N.’yi kafasında vurdu. Sesleri duyan komşular içeri girdiklerinde kadını hareketsiz yatarken buldu. Olay yerinde intikal eden Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı asayiş ekipler cinayet zanlısı A.N.’yi yakın zamanda yakalayarak gözaltına aldı.

Kadın cinayetine kurban giden N.N.’nin cenazesi incelenmek üzere İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildiği olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öğrensen nolcak
Öğrensen nolcak - 9 ay Önce

Ciğeri bozuk pislik şerefsiz.. Umarım pisliğine boğulursun. Ne istedin arkadaşımdan. Allaha havale ediyorum seni yavruları anasız bıraktın.

Aynur koç
Aynur koç - 9 ay Önce

Allah belasını versin olan çocuklara oldu

lider
lider - 9 ay Önce

bu toplum, bu devlet önce kadına rolünü yazıyor, kutsal anne rolü. figüran değil bakın, karakter bir rol. sen kıymetlimsin diyor. ve eline metni tutuşturuyor. kutsalsın sen, izleyicilere bu duyguyu geçir diyor. sıran gelmeden konuşma diyor, ucuz bir piyesi sahneliyor. sonra olmuyor diye kızıyor, yapamıyorsun diyor. şişşt doğaçlama yok, ne dediysek o diyor. sözünü dinletemezse, kadın role yakışmazsa, karakteri öldürüyor.

Akhisar lı
Akhisar lı @lider - 9 ay Önce

Lider. Kardeş

Hasan kardeşimin dediği doğru ne rolünden bahsediyor sun ki sen !!

Hasan
Hasan @lider - 9 ay Önce

Lider kardeş ne anlatıyorsun sen, Kadın ölmüş Hayatı bitmiş çoluk çocuk kalmış ortada ,rolünü oynasa ne olur oynamasa ne olur, bir can gitmiş...

Tülin Goral
Tülin Goral - 9 ay Önce

Bir kadın cinayeti daha bu ölüm makinalarının ismi yüzleri deşifre edilmeli ki kim olduklarını bilelim başkalarının canı bir daha yanmasın

Hasan yıldırım
Hasan yıldırım - 9 ay Önce

Vay amk insan

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber