Akhisar’da girilmesi zor sokaklar için, Acil Çöp Toplama Aracı devrede!

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, "Evsel atıkları, adreslerden alınması için vatandaştan gelen anlık isteklere daha hızlı cevap veriyoruz. Alo Çöp Acil ekibimiz, 24 saat görevinin başında" dedi.

Akhisar’da girilmesi zor sokaklar için, Acil Çöp Toplama Aracı devrede!

Özellikle şehir içerisinde girilmesi zor cadde ve sokaklarda biriken çöpleri daha hızlı bir şekilde toplama amacıyla belediye bünyesine kazandırılan Acil Çöp Toplama aracı 7 gün 24 saat hizmet verecek.

444 11 45 Çözüm Merkezi ve 05394135991 nolu WhatsApp Hattına bildirim yaparak acil çöp toplama hizmetinden yararlanabileceğini kaydeden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yeni iş aracımız şehrimize hayırlı olsun. Akhisar’da girilmesi zor cadde ve ara sokaklarda biriken çöpleri daha hızlı bir şekilde toplamak ve olası acil durumlara 7/24 müdahale etmek için belediye bünyemize kazandırdığımız Acil Çöp Toplama Aracı hizmete başladı” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber