banner234

Akhisar'ın trafik sorunu için önemli adım

Akhisar’ın en başta gelen sorunlarından trafik sorunu masaya yatırıldı.

Akhisar'ın trafik sorunu için önemli adım

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Kaymakam Kaan Peker, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu ve TCDD 3. Bölge Müdürü Selim Koçbay ve kurmayları ile birlikte masaya oturarak değerlendirmelerde bulunuldu.
 
Akhisar Belediye Başkanlığı Encümen Salonu’nda bir araya gelen Milletvekili Uğur Aydemir önderliğinde heyet ilk olarak Akhisar şehir merkezinden geçen devlet karayolu ile demiryolunun şehir dışına deplase edilmesi konusundaki son durum hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. Şehir dışına alınacak olan devlet karayolu çalışmalarında kamulaştırma süreçlerinin devam ettiği ve şantiye çalışmalarının da başladığı bildirildi.
 
Yine aynı şekilde şehir dışına alınacak olan demir yolları çalışmalarında ise çalışma süreçlerinin devam ettiği 1 yıl içerisinde taşınma işleminin bitileceği vurgusu yapıldı.
 
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir sürücülerin büyük şikayette bulunduğu sigara fabrikası kavşağının da en kısa zamanda açılacağını belirterek; “Manisa istikametinde gelip Atatürk, Reşat Bey ile Zeytinliova Mahallesine geçiş yapmak isteyenlerin güzergahı üzerine sigara fabrikası kavşağındaki geçiş en kısa sürede açılacak” ifadelerini kullandı.
 
Yapılan değerlendirmelerin ardından Milletvekili Uğur Aydemir, Kaymakam Kaan Peker, Belediye Başkanı Salih Hızlı, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu ve TCDD 3. Bölge Müdürü Selim Koçbay, Akhisar Belediye Başkan Yardımcıları Ömer İşçi Latif Çakmak, Ali Velestin kavşaklarda incelemelerde bulundu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur şahan
Onur şahan - 5 yıl Önce

İzmir istanbul yolu üzerindeki tam da Doğuş hastanesinin önündeki bariyerler kalkarsa ve yakın zamanda kapatılan bölge trafiğin önünden gölete dönen yol açılırsa büyük katkısı olur niye kapatıldığını da anlamadım gitti.

ÖĞRENCİ SERVİSLERİ İÇİN RİSKLİ BİR YOL
ÖĞRENCİ SERVİSLERİ İÇİN RİSKLİ BİR YOL - 5 yıl Önce

Farkında iseniz sigara fabrikasın orada ki kavşak açılsa bile o kadar büyük riskli ki oraya bi trafik ışığı koması lazım sebep der iseniz Akhisarın Liselern çoğu o istikamet de ve öğrenci servislerinin kullandığı bi yol ve çok Aktif Allah korusun bi felaket sebep vermesin ve oraya trafik ışığı konsun....

NKshska
NKshska - 5 yıl Önce

Akhisarda insan başına bi trafik ışığı düşüyor zaten şu çevreyolunu yapmadan akhisarın trafik derdi bitmez

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber