Akhisar'ın Bozulan Yollarına Geçici Çözüm!

Akhisar Belediyesi’nden Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne geçen 3 caddede yolların bozuk olması Akhisar Belediyesi’ni harekete geçirdi.

Akhisar'ın Bozulan Yollarına Geçici Çözüm!

Akhisar Belediyesi’nden Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne geçen 3 caddede yolların bozuk olması Akhisar Belediyesi’ni harekete geçirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yağmur suyu kanallarını yapmaya başladığı Ragıpbey Mahallesi 17 Sokak’taki çalışmalarının Anıtlar Kuruluna takılması nedeniyle yavaşlayan çalışmalar, vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor.

Özellikle Tahir Ün Caddesi, 1. Nakliye ve 2. Nakliye Caddesindeki esnaflar ve vatandaşlardan, internet hatları için kazılan yolların tekrardan düzeltilmemesine tepki yağıyor.

AKHİSAR BELEDİYESİ GEÇİÇİ ÇÖZÜM SAĞLIYOR

Tahir Ün Caddesi, 1. Nakliye ve 2. Nakliye Caddelerinin yapım yetkisinin kendisinde olmamasına rağmen Akhisar Belediyesi ekipleri, bozulan yollarda geçici olarak asfaltlama çalışmaları yapmaya devam ediyor.

Akhisar Press Haber’in edindiği bilgiye göre, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 17 Sokakta bulunan bir heykel nedeniyle çalışmaların Anıtlar Kurulu tarafından durdurulduğu ve daha sonrasında yapılan yazışmalar ile çalışmalara devam edildiği öğrenildi. 

SALİH HIZLI BASINA AÇIKLANSIN ÇAĞRISI YAPMIŞTI

Akhisar Belediye başkanı Salih Hızlı, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, ‘Bu yolların çalışmalarının Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde olduğu çalışmaların Anıtlar Kuruluna takılması sebebiyle aksadığını, konuyu Büyükşehir yetkililerine bildirdiğini ve kamuoyuna basın yoluyla açıklanmasını istediklerini belirtmişti. Hızlı, ayrıca vatandaşların Akhisar Belediyesi’nin ulaşılabilir olduğu için buraya başvuru yaptıklarını da ifade etmişti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden ve Akhisar Koordinatörlüğünden ise konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. 
  


YORUM EKLE
YORUMLAR
Koray FIRAT
Koray FIRAT - 4 yıl Önce

Köpeğin önüne ekmek atar gibi nasıl bir başlıktır böyle ALIN SİZE YOL HABERİ.... Babalarının hayrına yapmıyorlar yolları bizim ödediğimiz vergilerle yapılıyor. Onuda yarım yamalak yapıyorlar bir yeri yapıp düzeltip kapatsalar kimsenin çıt ı çıkmaz ama her yeri eşip düzeltmezsen millet homurdanması her çukura girdiğinde ilgilileri anması çok doğaldır. Bunca zamandır sayelerinde arabaların her tarafından ayrı ses gelmeye başladı.

Vatandaş
Vatandaş - 4 yıl Önce

Nasil bi haber bu ALIN SIZE YOL diye diye ayip ayip

Gurbetci
Gurbetci - 4 yıl Önce

Sizin gazetecilikten anladiginiz baslikta anlasiliyor zaten vizyonsuz site.Bir daha ziyaret etmiycem sizi.Umarim yorumumu yayinlayacak cesaretiniz vardir gerci sizde anca cahil cesareti olur saygisizlar.

Vatan
Vatan - 4 yıl Önce

Akhisar il olmadan bize huzur yok .

Akhisarli
Akhisarli - 4 yıl Önce

Sizi kınıyorum alın size yol haberi ayıp ayıp

rıza
rıza - 4 yıl Önce

eksik olsun sizin yapacagınız hizmet mafff etdiniz akhisarı

akigo45
akigo45 - 4 yıl Önce

Araçlarımız mafolduktan sonra pek bir önemi yok. Ben şahsen hakkımı helal etmiyorum.

Bjk
Bjk - 4 yıl Önce

Nasıl bir başlık bu


SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber