banner113

Akhisar Huzurevinde Balkan Havası

Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları temsilcileri gerçekleştirdikleri ziyaretle Akhisar Huzurevi sakinlerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Akhisar Huzurevinde Balkan Havası

Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Tunay Gül, yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek huzurevi sakinlerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Huzurevi Müdürü İsmail Dağdelen tarafından karşılanan dernek yönetimi ve üyeleri huzurevi sakinleri düzenledikleri etkinlikte balkan havalarıyla coşturdu. 

Huzurevi sakinleri ile birlikte balkan havaları eşliğinde halay çeken dernek yönetimi ve üyeleri daha sonra pasta kestiler. Ziyaretle ilgili konuşan Dernek Başkanı Tunay Gül ise “Bir nebze de olsa onları memnun ettiysek ne mutlu bizlere Huzurevi müdürü sayın İsmail Bey’e, değerli huzurevi çalışanlarına,Yiğit Tur ve piyanist Özcan Sermed ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.
 


Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2016, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber