banner234

Akhisar Gençlik Meclisi, Dördüncü "Sivil Düşün" Forumuna katıldı

Ankara’da düzenlenen Avrupa Birliği'nin (AB) Türkiye'de sivil toplumu destekleyen "Sivil Düşün" programı çerçevesinde düzenlenen "Dördüncü Sivil Düşün Forumu: İnsan Hakları ve İş Dünyası" forumuna Akhisar Gençlik Meclisi başkanı Barış İçöz’de katılım sağladı. 

Akhisar Gençlik Meclisi, Dördüncü "Sivil Düşün" Forumuna katıldı

15-16 Ocak tarihleri arasında düzenlenen foruma TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, İsveç'in Ankara Büyükelçisi Annika Molin Hellgren'in yanı sıra hükümet, özel sektör ve sivil toplum temsilcileri ile çok sayıda akademisyen katıldı.

Foruma katılan Akhisar Gençlik Meclisi başkanı Barış İçöz; “Akhisar Gençlik Meclisi olarak, yerelde ve ulusalda gençlerin karar alma mekanizmalarında aktif rol alması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Türkiye için önemli olan bu foruma da Akhisar’ı temsil etmek için katılım sağladık. Burada insan hakları ve iş dünyası hakkında birçok STÖ’nün temsilcileri ile fikir alışverişlerinde bulunduk. Gençlik Meclisi olarak bundan sonra Akhisar’ımızı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.
 

l

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber