Akhisar'da Kar Yağışının Günü Değişti

Ülkemizi bu hafta sonundan itibaren etkisi altına alacak İzlanda soğukları olarak adlandırılan soğuk hava dalgası Akhisar’a kar yağdıracak.

Akhisar'da Kar Yağışının Günü Değişti

Ülkemizi bu hafta sonundan itibaren etkisi altına alacak İzlanda soğukları olarak adlandırılan soğuk hava dalgası Akhisar’a kar yağdıracak. Meteoroloji Müdürlüğünün daha önceki tahminlerinde 8 Ocak Salı günü yağması planlanan kar yağışının Pazartesi günü olarak son güncellemelerinde dikkat çekti.

5 Ocak Cumartesi Günü havanın sağanak yağışlı en düşük 4 en yüksek ise 8 derece olması bekleniyor.

6 Ocak Pazar günü Özellikle Kuzey doğudan gelen soğuk hava dalgası etkisini göstermeye başlayacak. Özellikle yüksek rakımlı bölgelerde kar yağışı başlayacak. Akhisar’da en düşük 1 en yüksek ise 6 derece olması bekleniyor.

7 Ocak Pazartesi günü ise kara kış kapıya dayanıyor. Tüm bölgeler kar yağışlı gösterilirken en düşük 0, en yüksek ise 4 derece olması bekleniyor ve Akhisarlılar özlem duyduğu kar yağışına kavuşuyor.

8 Ocak Salı günü kar yağışını etkisini yitirse de yere düşen kar hemen erimeyeceği görülüyor. Çünkü hava sıcaklığı en düşü ve en yüksek 1 derece olması bekleniyor.

9 Ocak Çarşamba günü bulutların arasından güneş yüzünü gösterecek ama ısıtmayacak. En düşük -4 en yüksek ise 2 derece olması bekleniyor.

2019-01-04_16-11-22.jpg

2019-01-04_16-11-31.jpg

2019-01-04_16-11-40.jpg

2019-01-04_16-11-40.jpg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber