Akhisar'da jandarma hırsızlara göz açtırmıyor!

Akhisar’da Jandarma, 17 ayrı suçtan kaydı bulunan hırsızlık şüphelisini takibe aldı. Kovalamacada tarlaya kaçan hırsızlık şüphelisi yakalanırken, yaşanan hengamede JASAT Tim Komutanı hafif şekilde yaralandı.

Akhisar'da jandarma hırsızlara göz açtırmıyor!

Akhisar’da son iki aydır meydana gelen su sayacı ve kablo hırsızlıkları ile ilgili müracaatları değerlendiren Akhisar İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Jandarma Motosiklet Timi, konuyla ilgili şüpheli Ü.S. (35)’i yakın takibe aldı. Kırsal Gökçeamet Mahallesi yakınlarında plakasız motosiklet ile seyir halinde olan Ü.S. jandarma ekiplerinin “dur” ihtarına uymayıp kaçmaya devam etti.

KOVALAMACA SIRASINDA JANDARMA YARALANDI

Bir süre sonra motosikleti bırakıp yaya olarak kaçmaya devam eden şüpheli Ü.S. ile jandarma ekipleri arasında kovalamaca yaşandı. Ü.S.’yi yakalamak için arkasından koşan JASAT Tim Komutanı Astsubay Kıdemli Üstçavuş Onur Sarıaslan ile Ü.S. arasında hengâme yaşandı. Yaşanan hengâme esnasında Sarıaslan el bileğinden ve bacağından hafif şekilde yaralandı. Yaralı astsubay Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde ayakta tedavi edildi.

GÖZALTINA ALINDI

Savcılığa sevk edilmek üzere gözaltına alınan Ü.S. hakkında ise daha önceki tarihlerde meydana gelen Faili Meçhul 6 hırsızlık olayından, görevli memura mukavemetten, resmî belgede sahtecilik suçundan ve trafik kanunundan idari işlem yapıldı. Ü.S.’nin plakasız motosikletine, çaldığı su sayacı ve elektrik kablolarına el konuldu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇMK
ÇMK - 8 ay Önce

ÇİFTÇİ KORUMA BEKÇİSİ

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber