Akhisar Belediyesi’den tren yolu projesine tam destek

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu'nun seçim vaatleri arasında da yer alan TCDD’nin hazırladığı demiryolu projesine Akhisar Belediyesinden destek geldi.

Akhisar Belediyesi’den tren yolu projesine tam destek

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu'nun seçim vaatleri arasında da yer alan TCDD’nin hazırladığı demiryolu projesine Akhisar Belediyesinden destek geldi. 

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu'nun seçim vaatleri arasında da yer alan benzer projenin olduğu demiryolu projesinde Türkiye'nin en uzun koşu ve bisiklet yolu olacak. 

Akhisar TCDD 3. Bölge Müdürlüğü’ne ait demiryolunun şehir dışına taşınmasının ardından şehir merkezinde kötü görüntü ve vatandaşların şikâyet konusu olan toprak yol için TCDD’nin hazırladığı projeye Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, projenin hayata geçmesi için belediye olarak her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi. 

“AKHİSAR HER GEÇEN GÜN DAHA DA GÜZEL OLACAK”

Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Başkan Besim Dutlulu, “Seçim sözlerimizden birisi olan ve gelir gelmez yapılması için çalışmalarına başladığımız, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımızın Akhisar ziyareti sırasında da bire bir isteğimizi ilettiğimiz eski tren yolu alanına yürüyüş ve bisiklet yolu yapılması için TCDD’nin hazırladığı proje bizi çok mutlu etti. Akhisar her geçen gün daha da güzel olacak. Akhisar belediyesi olarak projenin hayata geçmesi için belediye olarak her türlü desteğe hazırız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber