Akhisar Balkan Göçmenleri İftarda Buluştu

Akhisar Balkan Göçmenleri Derneğinin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine yoğun katılım oldu.

Akhisar Balkan Göçmenleri İftarda Buluştu

Akhisar Balkan Göçmenleri Derneğinin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine yoğun katılım oldu. Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği bu yıl 3. Düzenlediği geleneksel iftar yemeğini dernek binası önünde düzenledi. 

İftar yemeğinde Gayret Cami İmam Hüsamettin Kaya´nın yemek duasından sonra konuşan Balkan Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği Başkanı Tunay Gül;" Dernek Olarak organize ettiğimiz İftar yemeğine katılımlarınız bizleri çok mutlu etti. İftar yemeğimizin yapılmasında katkıları olan herkese dernek başkanı ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Bu mübarek günde tuttuğunuz oruçların kabul olması dileğimle saygılar sunarım" dedi. 

Dernek Binası önünde düzenlenen İftar yemeğine Akhisar Belediye Başkanı Salih hızlı, İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar, Siyasi Parti İlçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Esnaf Oda başkanları ve vatandaşlar katıldı. (E.D)
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber