Akhisar Bakkallar Odasından Türkiye'de Bir İlk

Akhisar Bakkallar v Benzerleri Esnaf Odası Hashoca Mahallesi 113 Sokak No:6’da ki Yeni Hizmet binasına taşındı ve esnafının yüzünü güldürecek bir ilke imza attı.

Akhisar Bakkallar Odasından Türkiye'de Bir İlk

Akhisar Bakkallar v Benzerleri Esnaf Odası Hashoca Mahallesi 113 Sokak No:6’da ki Yeni Hizmet binasına taşındı ve esnafının yüzünü güldürecek bir ilke imza attı. Hizmet binası altında Ambalaj mağazasını hizmete açan Bakkallar odası, üyelerinin Poşet, Ambalaj, kese Kağıdı gibi ihtiyaçlarını da daha uygun fiyata karşılamayı amaçlıyor.

Oda Başkanı Zafer Kara; “ Bir ilk olan ve üyelerimize çeşitli avantajlar sağlayacak olan hizmetlerimizi, üyelerimize daha iyi bir şekilde sunabilmek için Akhisar Bakkallar ve Benzerleri Esnaf odası olarak yeni adresimize taşınmış bulunmaktayız. Bu adreste üyelerimize rutin hizmetlerimiz dışında Poşet ve Ambalaj ürünlerinde daha uygun fiyata hizmet sunulacaktır. Önceliğimiz üyelerimizi ve esnafımızı gözetmek kar etmelerini sağlamak. Bu işletmemizde Akhisar halkı da dilediğince perakende alışverişini gerçekleştirebilir. Mağazamız da hem toptan hem de perakende satışımız vardır. Ürünlerimizden bahsedecek olursak, poşet başta olmak üzere Ambalaj ürünleri, Köpük tabaklar, Plastik bardaklar, sızdırmaz kaplar, tost kağıtları, kese kağıtları, çorba kaseleri, streç filmler ve bunlara ek olarak Akhisar’a yeni bir anlayış getireceğimize inandığımız doğum günü süsleri ve parti malzemelerinin de satışına başladık. Tüm üyelerimize, esnafımıza ve Akhisar Halkına hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerine yer verdi.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber