Akhisar anayol refüjü bakımsızlık içinde

Akhisar’ın ortasından geçen İzmir-İstanbul devlet karayolunun refüjü bakımsızlıktan ve ilgisizlikten atıl vaziyette duruyor. 

AkhisarPress
Akhisar anayol refüjü bakımsızlık içinde

Günde binlerce aracın geçiş yaptığı İzmir-İstanbul devlet karayolunun orta refüjü bakımsızlık içinde olduğunu ifade eden bazı Akhisarlı vatandaşlar; “Buradan günde binlerce araç geçiyor. Akhisar’ımızın yollarının bu şekilde bakımsız oluşu bizleri üzüyor. Özellikle geçtiğimiz 9 günlük bayram tatilinde yüz binlerce vatandaş buradan geçti. Uzun süredir bu refüjlere düzenleme yapılmıyor. Yetkilileri bir an önce göreve davet ediyoruz. Otlar kurumuş durumda ateş veya sigara atılsa yangın çıkacak” dediler.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 19:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarafsız
Tarafsız - 1 yıl Önce

Bu refüj haberi daha önceki yönetim zamanında da yapıldı. Önceki yönetim yapmamış olabilir. Bu yönetim yapsın veya karayolları yapsın ama yapsın. Bence refüj yapılana kadar da haber yapılmaya devam edilmeli. Akhisar için utanç kaynağı. Saygılar.

Arif özdamar
Arif özdamar - 1 yıl Önce

Akhisar için kötü reklam yazık tıpkı Akhisar spor,un son hali gibi

Esnaf
Esnaf - 1 yıl Önce

Yolları çok mu güzel yani?

Belediye çalışanı
Belediye çalışanı - 1 yıl Önce

Manisa büyükşehir belediyesine geçtikten sonra bu hale geldi. Akhisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü baktığı zamanlarda bu halde değildi yemyeşil bir haldeydi.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber