9 Hafta Devreden Süper Loto Rekora Koşuyor

9 haftadır devreden Süper Loto'nun 23 milyon TL olması beklenen ikramiyesi nedeniyle vatandaşlar loto bayilerine akın etti.

9 Hafta Devreden Süper Loto Rekora Koşuyor
 Akhisarpress.com / 9 haftadır devreden Süper Loto'nun 23 milyon TL olması beklenen ikramiyesi nedeniyle vatandaşlar loto bayilerine akın etti. Süper Loto yarın akşam çekiliyor.

Geçtiğimiz hafta 6 bilenin çıkmaması üzerine devreden Süper Loto ikramiyesi vatandaşların iştahını kabarttı.

9 haftadır devreden Süper Loto’nun 23 milyon TL'ye yaklaştığını duyan vatandaşlar, yakınlarında bulunan loto bayilerine giderek şansını denedi.

Gişeye gelen vatandaşların bazıları cihazın şansına oyunu bırakırken, bazıları ise uzun süre kolonları doldurmakla uğraştı.

Akhisar Gar Büfe Milli Piyango Gişesi işletmecisi Süleyman Gezer, “Satışlar gayet iyi. Süper Loto’nun şimdiki ikramiyesi 20 milyona ulaştı. Yarına kadar bu ikramiyenin 23 milyona kadar ulaşması bekleniyor. Bugün Süper Loto’nun günü olmamasına rağmen yoğun bir ilgi var. 9 haftadır devrediyor ve kimse bu kadar devretmesini beklemiyordu. Böyle devam ederse yılbaşı büyük ikramiyesini geçme durumu da var. Geçtiğimiz hafta sayısal lotodan bir şanslı talihlimiz bizden oynadığı kuponla 5 bildi. Toplam 2,967 TL ikramiye kazandı.” dedi.

Gezer, ayrıca Gar Büfe’de  fatura ödemeleri, maç biletleri gibi işlemlerinde yapıldığını ifade etti.

EN ÇOK ÇIKAN 10 RAKAM

Bugüne kadar Süper Loto'da en çok çıkan rakamlar ise şöyle: 35-13-37-45-1-43--33-17-31-22Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber