7D Sinema Keyfi Akhisarlıların Ayağına Geldi

Akhisar’da bir ilk daha gerçekleşerek, yepyeni bir teknoloji ile sinema salonu açıldı. Büyük bir yatırım yapılarak 7D teknolojisi ile bir sinema salonu hizmete girdi.

7D Sinema Keyfi Akhisarlıların Ayağına Geldi

 

Akhisar’da bir ilk daha gerçekleşerek, yepyeni bir teknoloji ile sinema salonu açıldı. Büyük bir yatırım yapılarak 7D teknolojisi ile bir sinema salonu hizmete girdi. 

 

HABER: MUSTAFA ÖZDEMİR

 

Sevgi Yolu pasaj içi 22 numarada bulunan 7D Simülasyon Salonunun, işletmecisi Haşim Yalçın; “Türkiye’de birçok ilde bile olmayan bu hizmeti, Akhisar’da gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyuz. Büyük şehirlerdeki Alışveriş Merkezlerinde bulunan simülasyon sinemalarından esinlenerek, Akhisar’ımıza da bu yeniliği getirmek istedik ve 6 aylık bir çalışma sonucunda, 553. Çağlak Festivaline sinemamızın açılışını yetiştirdik. Gölette de festival boyunca sinemamız ile hizmet verdik, halkımızın 7D sinemaya ilgisi büyük oldu. İnsanların buraya gelerek, sinemamızdan keyif almaları eğlenmeleri bizleri de mutlu ediyor. Salonumuz hafta içi ve hafta sonu sürekli hizmete açık, tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Bundan sonrada yatırımlarımız devam edecektir. Akhisar Halkı bizi izlemeye devam etsin” Dedi.

 

7D sinema salonunda 6 kişilik bir platform üzerine özel olarak hazırlanmış animasyon sekronolize çalışan  hava efektli, su efektli ile korku heyecan macera adrenalinin  yer aldığı müşterilerin seçtiği 8 farklı filimler gösterime girmeye başladı.


 

  

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber