4. Akhisar Alışveriş Festivali Başlıyor

Akhisar Belediyesi öncülüğünde bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Akhisar Alışveriş Festivali 29, 30, 31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde yapılacak.

4. Akhisar Alışveriş Festivali Başlıyor
Akhisar Belediyesi öncülüğünde bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Akhisar Alışveriş Festivali 29, 30, 31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde yapılacak. 4. Alışveriş Festivali tanıtım toplantısı Akhisar Belediyesi Encümen Salonunda yapıldı. Bu yıl ki festival Akhisar Belediyesi öncülüğünde ve sponsorlar Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası, Akhisar Ticaret Borsası, THY Tekstil, Akhisar Esnaf Odaları, Marka Fabrika Reklam Ajansı, Zeynep Gülin Öngör Kız Meslek ve Teknik Lisesi, A Dans Topluluğu ve Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün destekleri ile düzenlendiği bildirildi.

BAŞKAN HIZLI; FESTİVALİN EN ÖNEMLİ FAYDASI ESNAFIN KENDİNİ GÜNCELLEYEBİLME KABİLİYETİNİN ARTMASIDIR

Festivalin sivil inisiyatif ile oluştuğuna vurgu yapan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı; “öncelikle komiteyi çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Destek veren tüm sponsorlara da teşekkür ediyorum. Bu yıl festivalimizin dördüncüsünü yapıyoruz. Festival ile ilgili altı çizilmesi gereken hususlar olduğunu düşünüyorum. Bunlardan bir tanesi bu festivalin dördüncüsünü yapabiliyor olmamızdır. Bu önemlidir, genellikle bu tür girişimler başlar ve sonrasında sonuç alınamaz ama komitedeki arkadaşlarımızın ısrarlı çalışmaları ile dördüncüsünü yapabiliyoruz, bu anlamda önemlidir. Bu festivale ilişkin söyleyebileceğimiz en önemli notlardan ikincisi ise tamamen Akhisar’daki esnaflarımızın sivil inisiyatifleri ile oluşmuş bir çalışmadır. Bu da Akhisar’ın bu anlamdaki gücünü ifade etmektedir. Festivalin faydasına değinecek olursak, çok faydası var ama en önemli faydası çok hızlı değişen ticaret şartları altında esnafımızın kendisini güncelleyebilme yeteneği ve kabiliyeti oluşuyor” dedi.

ATSO BAŞKANI YILMAZ; FESTİVAL TİCARİ CANLILIĞI HİSSETTİRİYOR

Festival için çok ciddi emeklerin harcandığını kaydeden Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Abdurrahman Yılmaz; “dördüncüsünü yapacağımız Alışveriş festivalinde, içerisinde ticaret olunca Ticaret Odası olarak kayıtsız kalmanın imkanı olmuyor. Benim gördüğüm ve sevindiğim bir nokta var ki; hakikaten çok ciddi bir emek Ömer İşçi Başkanımızın başkanlığında esnaf odalarımız ve komite ile birlikte çok ciddi bir efor kaydettiler. Her geçen güç daha mükemmel hale gelen bir alışveriş festivali var. Fotoğrafın bütününe baktığımızda Akhisar’daki ticari anlamdaki canlılığı 3 ila 5 gün içerisinde de olsa bu hissettiriliyor. Dolayısıyla emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Odamız olarak üzerimize düşen görev neyse tam destek anlamında destekliyoruz” dedi.

TİCARET BORSASI BAŞKANI ALHAT; AKHİSAR’A HAYIRLI OLSUN

Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Ahlat; “bir alışveriş festivalinde yine hep beraberiz. Bu tür organizasyonları hep birlikte yapıyoruz. Akhisar Ticaret Borsası olarak yine ortak bir organizasyonun içerisinde yer alıyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Her sene ileriye gidildiği gibi yine bu sene çok başarılı çalışmalar yapılmış. Akhisar’ımıza hayırlı olsun diyorum” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2015, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber