11 Yaşındaki Elif Naz, Kanser Hastaları İçin Saçlarını Bağışladı

Kanser Savaşçıları Derneğinin tarafından başlatılan Kanser hastalarına orijinal saçtan peruk sağlamak için "Saçım saçın olsun" adlı kampanyaya

11 Yaşındaki Elif Naz, Kanser Hastaları İçin Saçlarını Bağışladı

Kanser Savaşçıları Derneğinin tarafından başlatılan Kanser hastalarına orijinal saçtan peruk sağlamak için "Saçım saçın olsun" adlı kampanyaya Akhisar’dan da destek geldi. Kısa sürede yüzlerce gönüllünün saçını bağışladığı kampanya sayesinde kanser hastalarına peruk yapılıyor.

Kanser hastalarının, tanı ve tedavi sırasında yaşadıkları psikolojik tahribatı azaltmayı hedefleyen Kanser Savaşçıları derneğinin "Saçım saçın olsun" kampanyası sayesinde 6.sınıf öğrencisi 11 yaşındaki Elif Naz Diler saç bağışları ile kanser hastalarının yüzünü güldürdü.

Akhisar İlçesi Zeynel Zade Halk Kütüphanesinde memur olarak görev yapan anne Zübeyde Diler, kampanyayı eşi Demir Ali Diler’in öncülüğünde öğrendiklerini ve 3 yıl önce Elif Naz’ın saçlarını bu kampanya için büyüttüklerini ve bugün de bunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. 

Akhisar’da bu kampanyanın sorumluluğunu yürüttüklerini belirten Reina Kuaför Salonunu işletme sahibi Lütfü Etkin, 1 yıl önce Akhisar’da saçım saçın olsun kampanyasına destek vermek için Kanser Savaşçıları Derneğine katıldığını, Akhisar’da bir çok kişinin bu kampanyaya destek gösterdiğini ve buna öncülük etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. 

11 yaşındaki Elif Naz Diler ise kampanya kapsamında saçlarını seve seve verdiğini inşallah bir arkadaşının bu sayede daha mutlu olacağını ifade etti.
(BG)
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber