Merde'den Kahvaltıya Özel "Osmanlı Sucuğu"

Akhisar’da yaklaşık bir asırdır fırıncılık mesleği yapan ve aynı

Merde'den Kahvaltıya Özel

Akhisarpress.com - Akhisar’da yaklaşık bir asırdır fırıncılık mesleği yapan ve aynı zamanda köftecilikte de adından bahsettiren Köfteci Merde, kahvaltıya yeni bir konsept olarak “Osmanlı Sucuğu”nu ekledi.

İzmir Yolu üzerinde bulunan Köfteci Merde Ünal, Ünsal ve Ümit kardeşler tarafından özel bir fikir ile kendi sucuklarını imal ederek ve bununda Osmanlı devrindeki sucuklar gibi olmasını istemişler. Özellikle Osmanlı sucuğunu Akhisarlılara tanıtmak için yerel basın mensuplarına kahvaltı düzenleyen Merde kardeşler bu kahvaltıda “Osmanlı Sucuğu”nu tanıttı.

Ayrıca ferah ve güzel bir ortamı bulunan Köfteci Merde’de lig tv ve özel günler ve toplantılar için de rezervasyon imkanı bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber