Güral’dan Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a ziyaret

Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral, görevine başlayan Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u ziyaret etti.

Güral’dan Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a ziyaret

Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral, görevine başlayan Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u ziyaret etti.

Güral yaptığı açıklamada: “Türkiye Pazarcılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yeni görevine başlayan Ticaret Bakanımız Mehmet Muş ile bir araya gelerek yeni görevinde kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Akhisar Manavlar Ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı ve Türkiye Pazarcılar Fedarasyonu Yönetim Kurulu üyesi olarak Manisa bölgesinde bulunan pazarcılar odalarımızın ve pazarcı esnaflarımızın yaşamış olduğu sorun sıkıntı ve taleplerini bakanımıza ilettim.


Kırkağaç Belediyemizin Pazarcı Esnaflarından kanun ve yönetmelikte yer devir ücreti alınmaması gerekirken belediyemizin bu ücreti alması hususundaki konuyu özellikle ileterek gerekli notlarını alarak gerekenin en kısa surede yapılarak bu sorunun çözümü konusundaki sözünü bizzat almış bulunmaktayız.

MANİSA BÖLGESİNDEKİ PAZARCI ESNAFLARIMIZIN SORUN VE SIKINTILARINI ANLATTIK


Manisa merkezdeki Turgutlu, Salihli, Alaşehir ve Akhisar olmak üzere bizlere gelen sorunları bakanımıza tek tek rapor halinde sunarak çözüme kavuşturulması hususundaki sözlerimizi aldık.
Akhisar manavlar ve pazarcılar esnaf odamız hakkında tüm çalışmalarımızı bakanımıza rapor halinde sunduk ve yaptıklarımızı anlattık. Seçildiğimiz günden bugüne kadar olan çalışmalarımızı yaptıklarımızı tek tek anlatarak bakanımıza bilgi ve doneleri verdik.

AKHİSAR’IMIZA ÖZGÜ ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞIMIZI TAKDİM ETTİK

Akhisar’ımız için çok büyük önem arz eden zeytin çeşitleri ve zeytin yağımız hakkında konuşup ticaret yapan ve ticaretle uğraşan Akhisarlı esnaf ve sanatkarlarımızın pandemi surecinde yaşamış olduğu genel bilgiyi dilimizin döndüğünce anlattık. Akhisar manavlar ve pazarcılar esnaf odası olarak pazarcı esnaflarımıza 50.000 TL faizsiz ve 2 yıl ödemesiz kredilerin hayata geçirilerek esnaf ve sanatkârlarımıza verilmesi hususundaki talebimizi ilettik.

Bakanımız bizleri can kulağıyla dinleyerek söylediklerimizi tek tek not alması bizleri dinlemesinden dolayı kendisine teşekkür ettik. Ticaret Bakanımız Mehmet Muş’un Manisa genelindeki tüm esnaf ve sanatkarlarımıza pazarcı esnaflarımıza tüm Manisalı ve Akhisarlılara selamlarını iletti. Şahsımın da tüm Manisalı Akhisarlı hemşerilerime pazarcı esnaflarıma Ankara’dan kucak dolusu selamlarımı iletiyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber