ATSO ve Ziraat Bankası işbirliğiyle güvenli ticaret

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası arasında Ziraat Bankası Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi kapsamında protokol imzalandı.

ATSO ve Ziraat Bankası işbirliğiyle güvenli ticaret

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden T.C. Ziraat Bankası Anonim Şirketi Akhisar Şubesi Müdürü Ayhan Başoğlu ve T.C. Ziraat Bankası Anonim Şirketi Çağlak Akhisar Manisa Şubesi Müdürü Orhan Hacıalioğlu’nu ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Sami Karaoğlan ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Erol Şirin karşıladılar. Ziraat Bankası ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin güçlerini birleştirdiği üretim ve ticaretin “Bankkart Başak Tedarik Zinciri finansmanı” ile büyüdüğü proje kapsamında kurumsal kartla tedarikçi finansmanı ödemelerinin kolaylaştırıldığı belirtildi. 

T.C. Ziraat Bankası Anonim Şirketi  Akhisar Şubesi Müdürü Ayhan Başoğlu ve T.C. Ziraat Bankası Anonim Şirketi Çağlak Akhisar Manisa Şubesi Müdürü Orhan Hacıalioğlu Güvenli Ticaret Sistemi: Bankkart Başak Tedarik Zinciri hakkında bilgilendirmeler yaptı. 

Güvenli Ticaret Sistemi: Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı  ile;

•Alıcılar ve satıcılar arasında büyük bir tedarik zinciri kuruyor, üye işyeri ve kurumsal kart alt yapımız üzerinden özel fiyatlama ve vade avantajı sunuyoruz. Böylece alıcı ve satıcılar kendi nakit akışlarına uygun ödeme takvimi oluşturabileceklerdir.
•Sisteme katılan alıcı ve satıcılar kendi aralarındaki ticareti, kartlı ödeme sistemi üzerinden güvenli bir şekilde yapacak, bu sayede iş hacimlerini arttıracaklardır.
•Alıcı ve satıcı arasındaki tahsilat riski ortadan kalkacak, alıcıların ürün ve hammaddeye daha hızlı ulaşmaları sağlanacaktır.
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Köylü
Köylü - 4 ay Önce

Oda başkanları ne kadar maddı yardım verdı

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber