ATSO ve Halk Bankası'ndan KOBİ’leri rahatlatacak anlaşma

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Halk Bankası arasında Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansman Projesi kapsamında protokol imzalandı.

ATSO ve Halk Bankası'ndan KOBİ’leri rahatlatacak anlaşma

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Halk Bankası A.Ş. Akhisar Şubesi Müdürü Emrah Karakuş ve Müdür Yardımcısı Behlül Vardar’ı ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, ATSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Murat Tınazlı ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Erol Şirin karşıladılar. Halk Bankası ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin güçlerini birleştirdiği üretim ve ticaretin “Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı” ile büyüdüğü proje kapsamında kurumsal kartla tedarikçi finansmanı ödemelerinin kolaylaştırıldığı belirtildi.

Halk Bankası A.Ş. Akhisar Şubesi Müdürü Emrah Karakuş ve Müdür Yardımcısı Behlül Vardar “Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı” hakkında bilgilendirmeler yaptı.

“Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı” ile;

•Satıcı firmalar, peşin, taksitli veya vadeli mal ve hizmet satışı ve müşterilerin nakit döngülerine göre 4 farklı modelde çoklu vadede POS ile satış yapma imkanı elde edecek.
•Para transferi, çek, senet, teminat mektubu yerine Paraf Ticari Kredi Kartları ile tahsilatın yapılması sayesinde operasyonel risk ve finansman maliyetleri ortadan kalkacak.
•Mal ve hizmet alımlarında 540 güne varan taksit, vade veya esnek vade imkanının yanı sıra kredi, çek, senet, teminat mektubu yerine Paraf Ticari Kredi Kartları ile kolay ve uygun maliyetli ticaret imkanı sağlanacak ve nakit taşıma riski gibi operasyonel riskler ortadan kalkacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber