Akhisar'da Okkalı Hukuk Bürosu Hizmete Açıldı

Avukat Emre Okkalı, Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Ragıpbey Mahallesi 26 Sokak numara 1  Daire 2 (Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesi Öğretmenevi Karşısı) hizmete açıldı.

Akhisar'da Okkalı Hukuk Bürosu Hizmete Açıldı

Avukat Emre Okkalı, Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Ragıpbey Mahallesi 26 Sokak numara 1  Daire 2 (Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesi Öğretmenevi Karşısı) hizmete açıldı.Okkalı Hukuk Bürosunu Akhisar Belediye başkanı Salih Hızlı, Manisa Baro Başkanı Ali Arslan,  İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar, eski CHP İlçe başkanı Av. İsmail Fikirli ve Avukat Emre Okkalı, birlikte hayırlı olsun ve bol kazançlar dileyerek kestiler.

Açılışa Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcısı Latif Çakmak, Manisa Baro Başkanı Ali Arslan,  İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar, Ak Parti İlçe Başkanı İamail Hakkı Şenyiğit, yönetim kurulu üyeleri, CHP Meclis Üyesi Lütfü Akdağ, eski Belediye Başkanı Ecz. Ahmet Dutlulu, AKGİAD Başkanı Özkan Kalın ile çok sayıda avukat ve iş insanı katıldı.

 Hergelen Cami İmam Hatibi Rıdvan Hocanın açılış duasından sonra işyeri sahibi Avukat Emre Okkalı konuştu. Av. Emre Okkalı;" Akhisar’a gelmekten o kadar mutluyum ki, burada insanların yüzü gülüyor. İnşallah bende burada sizin yüzünüzü daha fazla güldürecek işlere imza atacağım. Geldiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.

Manisa Baro Başkanı Av. Ali Arslan; “Burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Emre, mesleğe yeni başlayan değil; tecrübeli bir arkadaşımız. İstanbul’da uzun süredir aktif olarak avukatlık görevini yerine getiriyor. Bundan sonraki süreci burada devam ettirme kararı almış. Manisa Barosu olarak bizde kendisini büyük bir memnuniyetle kabul ediyoruz. Bundan sonraki süreçte onunla birlikte olup destek vereceğiz. Bu meslek zor bir meslektir. Vatandaşlarımızın hak arayışına katkı vermeye çalışıyoruz. Onların haklarına erişebilmesi için yol gösteriyoruz. Bu anlamda büyük bir çaba ve vicdanlı olmayı gerektiriyor. Avukatlar aynı zamanda ülkemizin genel durumundan, ülkemizde yaşayan vatandaşların genel durumundan, demokrasimizin, cumhuriyetimizin işleyişinden, insan hak ve özgürlüklerinden ve ilçemizin genel durumundan da sorumluyuz. Emre kardeşimizin de bu duyarlılığı göstereceğini biliyoruz. Hayırlısı olmasını diliyoruz” dedi.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı; “ İlk defa bir hukuk ofisi açıyoruz. İnsanların savunma hakkı en temel haklarından bir tanesidir. İnşallah Emre kardeşimiz Türkiye Cumhuriyetinin ve evrensel hukuk kuralları çerçevesinde bunu en iyi şekilde yapacaktır. Biz bunun sadece hukuk bürosuyla sınırlı kalmamasını, sosyal sorumlulukları da yerine getirmesini temenni ediyoruz. İnşallah bu yeni başlangıç önce Emre kardeşimize sonrada Akhisar’ımıza hayırlı olur” dedi. (KM-MÖ)  

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 13:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeki ŞENYİĞİT
Zeki ŞENYİĞİT - 4 yıl Önce

Rabbim utandirmasin. bereketli kazançlar nasip etsin.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber