Akhisar'da n11 e-ticaret semineri düzenlenecek

Türkiye’nin tüzel kişilere dayalı sanal alışveriş platformu n11.com, müşterilerine ve mağaza sahiplerine sunduğu yenilikçi hizmetleri, E-Ticaret ve KOBİ’lerin E-Ticaret sektöründen faydalanabilmeleri için sağladıkları katkıları anlatmak üzere 19 Nisan Cuma Günü saat 15:30’da Belediye Meclis Salonunda n11.com İş Ortağı Eğitmeni Aykut Baskin ile söyleşi gerçekleştirilecektir.

Akhisar'da n11 e-ticaret semineri düzenlenecek

İşini büyütmek isteyen tüm Kobi ve işletme sahiplerimizin bu söyleşiye, ilgili ekipleri ile birlikte mutlaka katılmasını öneririz.

n11.com AR-GE’ye büyük önem veriyor. Bünyesindeki 150 kişilik AR-GE ekibi ile İTÜ Teknokent’te faaliyet gösteren n11.com, sadece ticaret yapmayı değil, online ticaret sektöründe mühendislerle birlikte yeni çözümler geliştirmeyi de hedefliyor. Bununla birlikte n11.com e-ticaret sektöründe yeniliklere imza attı. Tüketicilerin zihninde güven duygusunu güçlendirebilmek, aynı zamanda telif haklarını korumak amacıyla “Marka Koruma Merkezi” oluşturdu. Bu sayede “taklit” ve “sahte” ürün satışıyla mücadele ediliyor. Ayrıca n11.com, müşterilerine webchat ve çağrı yoluyla 7/24 çağrı merkezi hizmeti sunuyor. Buna ek olarak, online ve offline sektörel eğitimlerle satıcıların e-ticaret alanında kendilerini geliştirmelerini sağlıyor ve kaliteli online mağazacılık için yol gösterici oluyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber