Akhisar'da Keyf Et Restoran cağ kebabı günleri devam ediyor

Akhisar’da Zeytinliova yolu üzeri 3.kilometre sağda hizmet veren Keyf Et Restoran’da cağ kebabı günleri başladı.

Akhisar'da Keyf Et Restoran cağ kebabı günleri devam ediyor

Erzurum yöresine ait enfes lezzet Akhisar’da tek 

Keyf Et Restoran’da ilk olarak Cumartesi ve Pazar günleri başlayan cağ kebabı günleri müşterilerden gelen yoğun talep üzerine şimdi Çarşamba günleri de düzenlenmeye başladı.

CUMARTESİ, PAZAR VE ÇARŞAMBA GÜNLERİ

Zeytinliova yolu üzeri 3.kilometrede hizmet veren Keyf Et Restoran deneyimli ustalarıyla cağ kebabı lezzetini sunmaya devam ediyor. 

Kilo ile köfte, pirzola, külbastı, kuzu şiş, sucuk, bonfile çeşitleri ile hizmet veren Keyf Et Restoran’da ayrıca çiğ et satışı da yapılıyor.  

Büyükbaş ve küçükbaş kendilerine ait besi çiftliğinde doğal özenle yetiştirilen hayvanların hijyenik şekilde kesilip müşterilerine sunuyor.

Akhisar’dan Zeytinliova Mahallesi istikametinde 3.kilometrede sağda hizmet veren Keyf Et Restoranda çocuklar için özel park ve oyun alanı da bulunuyor. Ayrıca doğum günü, yıl sonu etkinlikleri, özel gün ve toplantılar içinde rezervasyon yaptırılmaktadır.

İletişim ve rezervasyon bilgileri: 0553 162 37 49  

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber