AKGİAD'dan Destek Verenlere Teşekkür

Akhisar Genç İş Adamları Derneği, Üniversite yararına çıkardıkları AKGİAD Ekstra Dergisine destek olan reklam verenlere teşekkür etti.

AKGİAD'dan Destek Verenlere Teşekkür

Akhisar Genç İş Adamları Derneği, Üniversite yararına çıkardıkları AKGİAD Ekstra Dergisine destek olan reklam verenlere teşekkür etti.

Dergi Editörü ve AKGİAD Sekretaryası  Arzu Budak ; “Derginin amacının güzel olmasından dolayı, hazırlarken oldukça heyecanlandık ve keyif aldık. Dergimizin içeriğini tamamen eğitim üzerine hazırladık. Tüm Akhisarlıların istediği gibi bizlerde Akhisar'da bir fakültemizin olmasını çok istiyoruz. Genç İş Adamları Derneği olarak, Akhisar’da başlatılan "Akhisar'a İz Bırak "kampanyasında aktif olarak rol alıyoruz ve çok sıkı takipçisiyiz. Akhisarlıların bu işi başaracağına ve üstesinden geleceğine de yürekten inanıyoruz. Biz birlikten kuvvet doğacağının inancında olan bir sivil toplum örgütüyüz,  sadece fakülte değil her türlü sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak çalışmaya ve destek olmaya hazırız. AKGİAD  Ekstra dergisi için yola çıktığımızda çok güzel  ve olumlu tepkiler aldık. Bu projede gerek röportajları ile gerek reklam vererek destek olan herkese teşekkür ediyoruz.” Dedi.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber