10 yıl önce işini kuran Akhisarlı kadın girişimci, oda başkanlığına aday oldu!

Akhisar’da 2012 yılında KOSGEB’in sağladığı kadın girişimci desteği ile işini kuran Hülya Atak, sektördeki 10 yıllık tecrübesi ile kayıtlı olduğu odanın seçimlerine aday oldu. 

10 yıl önce işini kuran Akhisarlı kadın girişimci, oda başkanlığına aday oldu!

Akhisar Tuhafiyeciler Manifaturacıları ve Hazır Giyim Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde başkanlığa aday olan 48 yaşındaki iş insanı Hülya Atak, 2. Nakliye Caddesi’ndeki Hülya İç Giyim’de konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

16 Şubat Çarşamba günü saat 13:00’te Park İçi Belediye Düğün Salonunda yapılacak olan odanın genel kurulu öncesi başkan olduğunu açıklayan Hülya Atak; “Odamızın yapılacak olağan genel kurulunda başkan adaylığını açıklamak istiyorum. Evli bir çocuk annesiyim. 10 yıldır Hülya İç Giyim mağazamı işletiyorum. Odamızın daha iyi yerlere gelebilmesi için yapılması istediğim plan ve projeleri hayata geçirmek için aday oldum. Tüm üyelerimizin desteğini bekliyorum. Burayı hep birlikte yöneteceğiz” diye ifade etti.

16 Şubat'ta saat 13.00’te yapılacak genel kurulda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde 23 Şubat'ta ikinci oturum yapılacak. Diğer yandan seçime 17 yıldır mevcut başkan olan Ruşen Üren’in yeniden aday olduğu öğrenildi. 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2022, 20:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa kahraman
Mustafa kahraman - 4 ay Önce

Hayırlısı olsun kardeşim Allah yolunu açık etsin

Halil değirmenci
Halil değirmenci - 4 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber