Doğa Yürüyüşlerinde 3. Dönem Başlıyor

Akhisar Belediyesi bünyesinde bulunan Zinde Yaşam Kulübü adı altında hizmet veren Trekking Doğa Yürüyüşlerinin üçüncü sezonu başlıyor.

Doğa Yürüyüşlerinde 3. Dönem Başlıyor

Doğa, dostluk ve spor sloganı ile üçüncü sezona başlayacak olan Trekking ekibi ilk olarak Kobaşdere mahallesi mevkiinde doğa yürüyüşü yapacak.

Trekking doğa yürüyüşüne katılmak isteyenlerin 12 Ekim Pazar günü saat 06.15 de belediye önünde toplanılacağı ve 06.30’da hareket edeceği bildirildi. Bilgi için ise 0545 6778786 numaralı telefon ile irtibata geçilebileceği bildirildi.


Akhisar Haber, Press Haber
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber