Dünya ve Avrupa şampiyonalarında altın madalya kazanan milli sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı, Akhisar Belediyesi’nin destekleri ile Kayalıoğlu Mahallesinde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlarla bir araya geldi ve sabah sporu yaptı. 

Kadınların istediklerinde ve inandıklarında her şeyi başarabileceklerine vurgu yapan milli sporcu Ayşe Begüm Onbaşı, “Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü; güçlü ve emekçi kadınlarla bir araya geldiğimiz bir program organize ettik. Bugün Kayalıoğlu Mahallesinde kadınlarla beraber çok güzel bir etkinliğe imza attık. Bizim için önemli olan güçlü kadınları ortaya çıkarmak ve onların her alandaki güçlerini gösterebilmek. Bu projenin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Bizlere her fırsatta destek olan Akhisar Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı ile tanışmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden kadınlar, Akhisar Belediyesi’nin böyle anlamlı bir günde, anlamlı bir projeye destek verdiği için teşekkürlerini iletti.