Uzm. Dr. Samed Karakuş Özel Doğuş Hastanesinde

Kurulduğu günden bu yana insan odaklı sağlık hizmetleri vermeyi temel değer edinen Akhisar’ın ilk özel hastanesi olan Özel Doğuş Hastanesi, uzman hekim kadrosuna İç Hastalıkları Uzmanı Dr. A. Samed KARAKUŞ’u da dahil etti.

Uzm. Dr. Samed Karakuş Özel Doğuş Hastanesinde

İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı Dr. A. Samed KARAKUŞ, 1981 yılında Amasya’da doğdu. İlköğretim ve Lise öğrenimini Amasya’da tamamladıktan sonra; Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak Bitlis – Mutki Devlet Hastanesi’nde pratisyen hekim olarak görev yaptı. İç Hastalıkları İhtisasını Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde tamamladı. Sırasıyla; Muş Korkut Devlet Hastanesi, Soma Özel Vefa Hastanesi, Özel Doğuş Hastanesi ve Soma Medigün Hastanesi’nde İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı olarak çalışan Dr. A. Samed KARAKUŞ; Özel Doğuş Hastanesi’nde hizmet vermeye başlamıştır.

Uzm. Dr. Samed KARAKUŞ; “Hematolojik Hastalıklar, Diyabet, Hipertansiyon, Böbrek Yetmezliği, Tiroid Hastalıkları (Guatr), Hormon Hastalıkları, Sindirim Sistemi, Romatizmal Hastalıklar, Karaciğer ve mide rahatsızlıkları ve diğer tüm iç hastalıklarının tedavisi, hastaların takibi ve hastaların birebir eğitimleri konusunda Akhisar ve çevresine hizmet edeceğiz.” dedi. 

Uzm. Dr. Samed KARAKUŞ ayrıca, Özel Doğuş Hastanesi’ne gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Akhisar’da ve bölgede böyle uzun yıllar ayakta kalan ve hasta odaklı çalışma prensibi olan bir sağlık kurumunda çalışmak benim için onur verici.” ifadelerini kullandı.
2011 Yılında 13. İç Hastalıkları Kongresinde asistanlar arasında yapılan ‘Çarpıntı’ konulu bilgi yarışmasında Türkiye ikinciliği bulunan Dr. Samed KARAKUŞ; Türk İç Hastalıkları Uzmanları Derneği ve Tabip Odası üyesidir. Samed KARAKUŞ İç Hastalıkları konusunda birçok araştırmada ve kongrede bulunmuştur.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber