Parfüm sektörünün öncülerinden LORİS PARFÜM Akhisar’daki temsilcisi Ebru Hanım ile bir aradayız.

    **Ebru hanım sizi Akhisar Süsülü Kadınlar Bisiklet Turu Organizasyonundan ve Akhisar İçinde Yapılan etkinliklere katılmanız nedeni ile tanıyoruz, siz bize asıl işiniz olan, Akhisar bayisi olduğunuz loris parfümü nasıl tanımlayabilirsiniz?      

    2006 yılında kurulmuş olan, 2018 yılında Anadolu Kalite Zirvesinde Üstün Kalite Belgesi alan Loris Parfüm’ün Türkiye’de 250 Yurt dışında ise 400 den fazla bayisi bulunmaktadır. Akhisar Loris Parfüm Markası ve kalitesi ile 2014 yılında tanıştı ve 8 yıldır faaliyetini sürdürmektedir. Akhisar Loris Parfümü bağrına basmıştır.

**Sektörde Akhisar’da Rakipleriniz Sizin Satışlarınızı Nasıl Etkiliyor?

      Loris Parfüm, Türkiye’de artan hayat pahalılığına rağmen her dönem müşterilerinin çıkarları doğrultusunda fiyat politikası izlemesi, Kalitesini artırması sayesinde müşterisinin gönlünde ayrı bir yer edinmiştir.Bu nedenle yeni Firmaların Akhisar piyasasına girmiş olması Bizleri olumlu yönde etkiliyor. Açık parfüm ile diğer markalarda ilk kez tanışmış olan müşteriler daha iyisini araştırdığında doğru adresin LORİS markası olduğunu görüyor ve her geçen gün müşteri portföyümüzü artırıyor.

**Son olarak Yaklaşan Sevgilier Gününe Özel, müşterilerinize nasıl parfüm tercih etmelerini önerirsiniz?

   Kokular, ömür boyu süren hatıralar yaratır. Hediye parfüm açıldığı anda yayılan koku o anı mühürler. O anda aldığınız kokuyu, siz fark etmeseniz de beyniniz kaydeder. Aradan yıllar geçse de o kokuyla güzel hisleri yeniden anımsarsınız. Kokuların, dolayısıyla parfümlerin hatırlatıcı bir gücü olduğunu unutmayınız. Çiçeklerin ya da çikolataların yanına parfüm ekleyerek onların etkisini arttırabilirsiniz.

   Sevgiliniz için özel bir seçim yapın. Yapılacak en büyük hatalardan biri sevgilinize zaten kullandığı bir parfümü hediye etmek olur. Kullandığı parfüm onun için önemli değildir. Fakat kullandığı parfüm size ipucu verebilir. Çok severek kullandığı floral bir parfüm varsa onun çiçeksi parfümlerden hoşlandığı sonucunu çıkarmak mümkündür. Aynı şekilde hafif kokuları seviyorsa ona oryantal bir parfüm hediye etmeniz doğru olmayacaktır.

    Ayrıca, Hem erkek hem de kadınların kullanımı için ideal olan unisex parfümleri “İkimizin kokusu olsun” mesajıyla sevgilinize hediye etmek de güzel bir fikir olabilir.

**Canlı ve Işıltılı bir karaktere sahip ise Gülmeyi seven ve hayal gücünde sınır tanımayan insanların seveceği notalarla tasarlanmış; Kadınlar için:  K201 Erkekler için: E231 E088

**Bakımlarına önem veren ve modern tarzları ile dikkat çeken insanların tercihleri iddialı ve çarpıcı parfümler olmuştur. Öne çıkmayı seven ancak abartıdan hoşlanmayan karakterler için odunsu ve çiçeksi notalar hep öne çıkar. Bulundukları ortama imza atmaktan hoşlanan ve kararlı kişiler için; 

Kadınlarda: K120 K207 

Erkeklerde: E005 E035

**Sakin ve   Otantik Kişiliklerin, Kararlı ve özgün oldukları aşikardır. İlişkileri de yaşamı da ciddiye alırlar. Doğayı seven ve kendilerini en iyi doğanın yansıttığına inanan insanlar için yeşil ve odunsu notalar tavsiyemizdir. 

Kadınlar için: K117 K141 
Erkekler için: E129 E220

**Tavsiye ettiğimiz kokuların dışında da onlar için sürpriz parfüm setlerimiz, oda kokularımız mağazamızda onları bekliyor olacak.

**Son söz olarak sevgiliye sev diye en güzel hediye, her zaman olduğu gibi yine kokunun merkezi Loris Parfümde

   Ebru Hanım bizlerle tecrübelerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür eder, iş hayatınızda başarılar dileriz.

İNSTAGRAM: akhisarlorisparfum

ADRES: Paşa Mahallesi (Ziraat Bankası Ara sokağı) 

Editör: Mustafa Özdemir