Zafer Kara, Çalmadık Kapı Sıkmadık El Bırakmıyor!

Akhisar’da 4 Mart Pazar günü yapılacak olan Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan Zafer Kara, sıkmadık el çalmadık kapı bırakmıyor. 

Zafer Kara, Çalmadık Kapı Sıkmadık El Bırakmıyor!

Sadece seçim süreçlerinde değil, her zaman esnafları ziyaret ettiğini Bakkallar Odası başkanlığı sürecinde de aynı şekilde hareket ettiğini ifade eden Zafer Kara; “Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi seçimlerinde başkan adaylığımızı açıkladık. Ekibimiz genç ve dinamik, esnafımızın en iyi şekilde kredi kullanabilmesi için elimizden geleni yapacağız. Gece demeyeceğiz gündüz demeyeceğiz esnafımıza yararlı olan her projeyi hayata geçirmeye çalışacağız. Bizler Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinde sadece esnafa kredi vermek için aday değiliz. Kooperatifin esnafa yarar sağlayacağı yeni projeler geliştirmek için de adayız.” Dedi.

ESNAFI UYGUN FİYATLA EV SAHİBİ YAPACAĞIZ

Gittiği tüm işyerlerinde sevgi ile karşılanan Zafer Kara; “Seçilmemiz durumunda esnafımızı uygun fiyatlarla ev sahibi yapacak projelerden birini hayata geçirmek ilk projelerimizden birisi olacaktır. Çünkü Esnaf Kefalet Kooperatiflerinin buna yetkisi var. Esnafa yararlı olabilecek kazanç sağlayacak projeleri hayata geçirme yetkisi var ancak bunu kullanabilmek iyi şekilde değerlendirebilmek önemlidir” dedi. 
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber