Kahveciler Odasında Erkin Güney Fark Attı

Akhisar Kahveciler Odasının Akhisar Belediye Meclis salonunda yaptığı olağan kongresinde iki liste yarıştı.

Kahveciler Odasında Erkin Güney Fark Attı

Akhisar Kahveciler Odasının Akhisar Belediye Meclis salonunda yaptığı olağan kongresinde iki liste yarıştı. Saat 11:00'de başlayan kongreye 455 üyeden 379 üye katıldı. 1 oyun geçersiz sayıldığı seçimde iki başkan adayından Erkin Güney 274 oy alırken, Ali Kayalı 104 oyda kaldı. Seçimi farklı kazanarak dördüncü kez Akhisar Kahveciler Oda başkanlığına seçilen Erkin Güney güven tazeledi.

Saat 11:00'de başlayan kongrede Divan Başkanlığına Akhisar Bakkallar odası başkanı Zafer Kara, Başkan vekilliğine Bülent Topal, Katip üyeliklere Mehmet Çimen, İsmail Açarı ve Sebahat Dereli seçildi.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra, Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney teşekkür konuşması yaptı. Odanın 4 yıllık Faaliyet raporunu ve müzakeresini, Bilanço gelir ve gider hesaplarını ve Gelir ve Giderleri hesaplarını ve Denetim Kurulu raporunu, 4 yıllık yeni dönem çalışma programı Oda Sekreteri Hanife Çetinkaya okudu. Erkin Güney ve yönetim kurulunun yaptıkları faaliyetleri salonu dolduran üyeler tarafından ibra edildi. Daha sonra dilek ve temenniler bölümünde her iki başkan adayı Erkin Güney ve Ali Kayalı projeleri hakkında açıklamalarda bulunduktan sonra Erkin Güney ve Ali Kayalı bir birlerine başarılar dileyerek seçime geçildi. 

Akhisar Kahveciler Odası Başkanlığına 274 oy alarak güven tazeleyen Erkin Güney başkanlığında yönetim kurulunda Tonay Tosuner, Behzat Çalışkan, Hüseyin Öktem, Tamer Genç, Hasan Olcay Gün, Gürhan Kıyak, Denetim Kurulunda Belgin Gonca, Fevzi Kazımoğlu, Birol Özdemir'den oluştu.
Akhisar Kahveciler Odası Başkanlığı seçimine katılan üyelere Kahveciler amblemi olan yelekler dağıtıldı. 
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber