İlçeler arası adliyeler turnuvasının 6.'sı başladı!

Akhisar Merkez ve Mülhakat Adliyeler Arası 6.ci Halısaha Futbol Turnuvası Okur Sporyum halısaha Tesislerinde başladı. Mülhakat Adliyeler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası turnuvasına 8 takım katıldı.

İlçeler arası adliyeler turnuvasının 6.'sı başladı!

A ve B grubu  olarak 4’erli takımlar gruplara ayrıldı. Haftanın günü Pazartesi ve Cuma gecesi olmak üzere gecede 2'şer karşılaşma oynanacak. Futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Futbol şöleninde izleyiciler 14 golü keyifle izlediler. Akhisar Merkez ve Mülhakat Adliyeler Arası 6.cı Halıaha Futbol Turnuvasını Akhisar Adliyesi Bilgi İşlem Teknisyeni Kemal Erdeş’in yönettiği müsabakalar çok çekişmeli geçti.

Gecede 2 müsabakanın oynandığı futbol turnuvası Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Akbulut’un başlama vuruşuyla saat 19.00’da  başladı. İlk müsabakası Akhisar Hakim ve Savcılar ile Kırkağaç Adliyesi arasında oynandı. Karşılıklı ataklarla geçen müsabakada Kırkağaç Adliyesi, Akhisar Hakim ve Savcıları 3-1 yendi.

Gecenin ikinci maçı Denetimli Serbestlik ile Hazır Kuvvet arasında oynandı. Çok çekişmeli geçen müsabakayı Hazır Kuvvet 7-3 galip gelerek sahadan galip ayrıldı.

24 gün sürecek Akhisar Merkez ve Mülhakat Adliyeler Arası 6.ci Halısaha Futbol Turnuvasında şampiyon olan takıma ve dereceye girenlere çeşitli hediyeler verilecek.
A Grubunda :  Akhisar Hakim ve Savcılar, Kırkağaç Adliyesi, Denetimli Serbestlik, Hazır Kuvvet

B Grubunda : Akhisarlı Avukatlar, Gördes Adliyesi, T.M.Y. Bambamspor, Akigospor

İlk Hafta oynanan Müsabakalarda alınan neticeler

19.00 : Akhisar Hakim ve Savcılar 1, Kırkağaç Adliyesi 3
20.00 : Denetimli Serbestlik 3, Hazır Kuvvet 7
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber