Erzurumlular Derneğinin Yeni Başkanı Seçildi

Akhisar Erzurum ve Erzurum'u Sevenler Derneği olağan kongresini gerçekleştirirken, Abdurrahim Doğan başkan seçildi. 

Erzurumlular Derneğinin Yeni Başkanı Seçildi

Akhisar Erzurum ve Erzurum'u Sevenler Derneği olağan kongresini gerçekleştirirken, Abdurrahim Doğan başkan seçildi. 

Akhisar Erzurum ve Erzurum'u Sevenler Derneği binasında bir araya gelen dernek yönetimi yeni başkan için oy kullandı. Oylama sonucunda, Abdurrahim Doğan başkan seçildi.

Yapılan kongreye yoğun katılım gösteren Erzurumlular, kendi araların temayül yapmayı da ihmal etmedi. 

Yeni yönetime seçilen Abdurrahim Doğan; "Derneğimizin faaliyetle geçmesi ile birlikte yönetim kurulundan çok değerli başkanlarımızın verdikleri görevleri yerine getirdim. Bu çalışmalardan edindiğim tecrübeler ile dernek çalışmalarımızın çitasını yükseltmek için başkan adayı oldum üyelerimizin teveccühü ile başkan seçildim. Benim başkanlığım döneminde de yol arkadaşlarım ile birlikte el birliği yaparak çalışmalarımıza devam edeceğim dedi."

Seçimlerden sonra görev dağılımını da yapan yeni yönetimde Başkan Abdurrahim Doğan, Mehmet Zeki Aydın, Ali Aksoy, Orhan Aksoy, Orhan Topçu, Ali Kızıl, Yusuf Aksakallı, Fikret Namal, Şerafettin Çavdar, Yılmaz Aşar, Suat Yılmaz, Kıyas Akpınar, Sulhettin Özkes, Nesip Bedir, Şaban Çiko, Rasim Akpınar, Muğdat Akçay seçildi. (E.D)
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber