Erdayıoğlu'ndan Ziraat Odası Ziyareti

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası başkan adayı Mehmet Ali Erdayıoğlu ve meclis aday arkadaşları ile birlikte Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa’yı ziyaret etti.

Erdayıoğlu'ndan Ziraat Odası Ziyareti

ATSO Başkan Adayı Erdayıoğlu kapıda karşılamalarından dolayı Akhisar Ziraat Odası Başkanı,Yönetim kurulu ve Meclis üyelerine teşekkür etti.        
    
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası başkan adayı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Akhisar Ziraat Odasının ilçemizin en önemli odası olduğunu belirterek Akbuğa’yada başarılı çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sundu. Akhisar ‘ın tarımı hakkında karşılıklı görüştüler.

Amaçlarının Akhisar ekonomisini büyütmek olduğunu söyleyen Erdayıoğlu “ En önemli projemiz Akhisar Organize Sanayi Bölgesinin alanını büyütmek, bu konuyla ilgili projemiz de şuan da hazır.” Dedi.

Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa da Akhisar için her zaman taşın altına ellerini koyacaklarını belirterek Erdayıoğlu’na seçimlerinde başarılar diledi. 
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber